Sponsorlu Bağlantılar
Kahve Falı Bak

fal bak

kahve fali bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

burçlar

Kahve Falı Bak


tarot falı

Kahve Falı Bakma
Herşey Ücretsiz

 • Kahve Falı Bakma


  Bazıları için eğlence olan bazıları için ise gerçekten hayatını şekillendirmesinde büyük rol oynayan fallardan birisi de kahve falıdır. Kahve falı hem kolay bir şekilde bakılması hem de kişinin direkt olarak enerjisinden etkilenmesi nedeniyle oldukça fazla tercih edilen bir faldır ve çevrenizde birçok kişi kahve falı bakmaktadır. Doğru bir enerji ile bakıldığı zaman kahve falı birçok kişinin doğru sonuçlar almasına yardımcı olabilmektedir.

  Kahve Falı Nasıl Bakılır? Kahve falına bakmak için öncelikle kahvenin doğru bir şekilde yapılması gereklidir. Fal bakılacak olan kahvenin kesinlikle sade olması gerekir. Kahvenin 1 tatlı kaşığı dolusu olarak 1 fincan suya karıştırılması ve 1 taşım kaynatıldıktan sonra köpüğü sönmeden içilmesi önemlidir. Fincan mutlaka çok açık renk ya da beyaz olmalıdır karmaşık desenli fincanlar fala bakan kişiyi yanıltabilir.


  kahve falı bak

  ŞekerliOrta Sade

  Kahve içildikten sonra falına bakılacak kişi dışında kimse fincana dokunmamalıdır. Fal fincanı kişinin kendine doğru kapatılır ve önüne konulur. Fincan üzerine kendi yüzüğünü ya da bozuk para koymak fincana geçen enerjiyi arttıracaktır.


  Fal açıldıktan sonra öncelikle bardak içindeki tüm sıvının tabağa akması beklenir ve fala bakmaya başlanır. Fincan bittikten sonra fincanın tabağına geçilir ve yine tabak içindeki tüm sıvı ve telve akması bittikten sonra fala bakılır.

  Kişiler bu aşamada fal bakan kişi tarafından yönlendirilir dilek tutması ya da soru sorması yönünde. Kahve bakıldığında güzle haberler aldıysanız fincanı hemen yıkarsınız kötü haberler aldıysanız kahve fincanındaki şekilleri bozduktan sonra fincanı kuruduktan sonra yıkarsınız.

  Ücretsiz kahve falı bakırmak istiyorum diyenlerin mekanı


  Kahve Falı Bakma

Sponsorlu Bağlantılar
160x90
Sponsorlu Bağlantılar
fal
 • Gizlilik Politikası
 • Iletisim


Tüm Hakkı Saklıdır @ 2016